Informacje podstawowe

Posted on

Biuro mieści się w Radomiu przy ul. Piastowskiej 24 A m. 4

Firma nasza wykorzystuje w swojej pracy Comarch ERP Optima Księga Handlowa dla biur rachunkowych.

Program ten jest narzędziem, który umożliwia prowadzenie pełnej księgowości w sposób zgodny z Ustawą o Rachunkowości.

Naszym klientom proponujemy, aby w swojej działalności korzystali z Comarch ERP Optima Faktury lub Handel.

Moduł Comarch ERP Optima Faktury jest narzędziem, dzięki któremu można prosto i intuicyjnie wygenerować faktury sprzedaży (zarówno dla podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych), faktury zakupu, faktury korygujące, faktury Pro Forma, faktury zaliczkowe oraz paragony.

Moduł Comarch ERP Optima Handel łączy w sobie funkcjonalność modułu do fakturowania oraz umożliwia zarządzanie zasobami w magazynie (wystawianie dokumentów handlowych i magazynowych). Istnieje możliwość współpracy z Comarch ERP Mobile Sprzedaż – aplikacją dedykowaną przedstawicielom handlowym i przeznaczoną na urządzenia mobilne (smartfony, czy palmtopy).

Integracja z systemem Comarch ERP Optima eliminuje konieczność podwójnego wprowadzania danych – następuje automatyczna synchronizacja Biura Rachunkowego z Comarch ERP Optima klienta.

Moduł Kadry i Płace pozwala na zewidencjonowanie pracowników z możliwością odnotowania przebiegu zatrudnienia w firmie i poza nią. Rozliczenia wpłat z uwzględnieniem nieobecności, czasu pracy, dodatków i akordów. Kadry i Płace to prosty podział wynagrodzenia pracownika na wypłatę gotówkową i/lub przelew na konto bankowe.